Фотогалерея
Адміністрація
Історія 1967-1999
Історія з 2000-го року
Головна
Про центр

Університет завжди приділяв велику увагу питанням організації та проведенню роботи з післядипломної освіти, створенню ефективної системи підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів , зміцненню зв’язків з провідними вищими навчальними закладами в Україні та за її межами. З метою організації такої роботи наказом Мінвузу СРСР № 67 від 04 лютого 1967 року в університеті був створений факультет підвищення кваліфікації. В зв'язку з розширенням форм діяльності та розвитком нових напрямків роботи в 2000 році факультет був перейменований на факультет післядипломної освіти.

За роки існування факультету на ньому підвищили свою кваліфікацію та пройшли перепідготовку за новими спеціальностями більш як 12 тисяч викладачів вищих навчальних закладів, вчителів середніх шкіл та фахівців бізнес-структур. Така діяльність сприяє розширенню обміну науково-педагогічним досвідом та інноваційними технологіями між навчальними, науковими закладами та бізнес-спільнотою і в цьому плані Харківській національний університет імені В.Н. Каразіна виконує свою місію класичного університету України.

З метою дотримання вимог Закону України "Про вищу освіту" наказом ректора университету від 01.02.2012 року факультет був перейменований на Центр післядипломної освіти.